Jdi na obsah Jdi na menu
 


ZNAKUJEME S VĚRKOU

12. 11. 2009
 
 

Určitě každá maminka zná z okolí nebo vzpomíná na dobu, kdy milovaná ratolest ještě nedokázala srozumitelně vše vyjádřit slovy a dlouhé měsíce tak tápala po tom co dítko vyjadřuje....co se mi snaží sdělit, bylo to to či ono slovo, proč zrovna pláče, když má vše co pro klid a pohodu potřebuje?  

 Netraumatizuje vás skutečnost, že jste dobrou, vnímavou matkou a přesto svému dítku občas nerozumíte? Není nutné se s touto situací smířit a čekat na první slova a věty, kdy si společně popovídáte, jelikož i s vaším nemluvnětem si můžete povídat již před prvním rokem jeho života.

Není proto nezbytné sebe i dítko vystavovat frustrujícím situacím……

 

                                 Obrazek

 

 

Naučíme vás jak využít přirozených gest a znaků, díky nimž se s vaším kojencem či batoletem dorozumíte, do té doby než se samo vývojem naučí svá mluvidla ovládat.

Tento systém znakování není ve světě novinkou, nýbrž je užíván dvě desetiletí cíleně.  Je vědecky prokázáno, že znakováním můžete podpořit a pozitivně ovlivnit rozumový, pohybový i citový vývoj svěho dítěte.

 

ZNAKUJEME S VĚRKOU

KURZ

1 x cca 2 hodiny

 kurz pro rodiče, tématicky rozděleno, souhrn nejdůležitější informací

460,-/kurz

 

 

 

 

Kurz Znakování s Věrkou je určen pouze pro rodiče, chcete-li oba rodiče, a 1 spřízněnou osobu (např. babička), která bude též aktivně využívat systém znakování s vašim dítkem 

V případě, že máte další dotazy, chcete se poradit nebo se zúčastnit kurzu, prosím o kontaktování resp. využití e-mailové schránky znakujemesverkou.mczatec@email.cz

 

 

Náhledy fotografií ze složky ..... Ještě tááákhle znakujeme....:-)

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář