Jdi na obsah Jdi na menu
 


LISTOPAD 2010

Velká Sedmikráska

1.11.      dopoledne:   9.h. cvičení batolat, 10.h. cvičení  rod.s dětmi

pondělí  odpoledne:   18h.těhulky, 19.15 cvičení na míčích 

Malá Sedmikráska

1.11.     dopoledne:    volná hernička  

pondělí odpoledne:    volná hernička  

Velká Sedmikráska

2.11.      dopoledne:   volná hernička  

úterý     odpoledne:    volná hernička , prezentace na téma – kojenecké mléko, mléčná výživa, těší se na Vás ambassadorka Kateřina Hájková

Malá Sedmikráska

2.11.      dopoledne:   9h. Barvínci I., 10h. Barvínci II.

úterý      odpoledne:    angličtina pro dospělé – 16h.

Velká Sedmikráska

3.11.       dopoledne:   9h. Mámo, táto, pojď si hrát, 10h. Mámo, táto, pojď si hrát

středa     odpoledne:    volná hernička

Malá Sedmikráska

3.11.       dopoledne:   volná hernička

středa    odpoledne:    16h. Yamaha Class – PRVNÍ KRŮČKY

Velká Sedmikráska

4.11.      dopoledne:   volná hernička

čtvrtek   odpoledne:   17.30h.těhulky, 18.45 cvičení na míčích

Malá Sedmikráska

4.11.       dopoledne:   9.15h. Yamaha Classe – PRVNÍ KRŮČKY

čtvrtek   odpoledne:   16h. Kouzelné ručičky – tvořivý kroužek pro děti

Velká Sedmikráska

5.11.      dopoledne:    volná hernička

pátek    odpoledne:    15.15h. taneční kroužek Freedance, 16.15h. Freedance

Malá Sedmikráska

5.11      dopoledne:     zavřeno

pátek    odpoledne:     zavřeno

Velká Sedmikráska

8.11.      dopoledne:   9.h. cvičení batolat, 10.h. cvičení  rod.s dětmi

pondělí  odpoledne:    18h.těhulky, 19.15 cvičení na míčích 

Malá Sedmikráska

8.11.     dopoledne:    volná hernička  

pondělí  odpoledne:   volná hernička  

Velká Sedmikráska

9.11.    dopoledne:   volná hernička  

úterý   odpoledne:    volná herničkaVAŘÍME S DĚTMI V SEDMIKRÁSCE OD 16H!!!!! 

Malá Sedmikráska

9.11.     dopoledne:     9h. Barvínci I., 10h. Barvínci II.

úterý    odpoledne:      angličtina pro dospělé – 16h., 15.30 – VÁNOČNÍ FOCENÍ VAŠICH  DĚTIČEK V SEDMIKRÁSCE                                       

Velká Sedmikráska

10.11.      dopoledne:   9h. Mámo, táto, pojď si hrát, 10h. Mámo, táto, pojď si hrát

středa      odpoledne:    volná hernička  

Malá Sedmikráska

10.11.    dopoledne:    volná hernička

středa   odpoledne:     16h. Yamaha Class – PRVNÍ KRŮČKY

 

Velká Sedmikráska

11.11.    dopoledne:   volná hernička

čtvrtek   odpoledne:    17.30h.těhulky, 18.45 cvičení na míčích

Malá Sedmikráska

11.11.      dopoledne:   9.15h. Yamaha Classe – PRVNÍ KRŮČKY

čtvrtek     odpoledne:   16h. Kouzelné ručičky – tvořivý kroužek pro děti

Velká Sedmikráska

12.11.    dopoledne:   volná hernička

pátek    odpoledne:    15.15h. taneční kroužek Freedance, 16.15h. Freedance

Malá Sedmikráska

12.11.   dopoledne:     zavřeno

pátek   odpoledne:      zavřeno

 

12.11.2010           OD 18H. DOBRODRUŽNÉ SPANÍ V SEDMIKRÁSCE PRO DĚTI OD 3 LET. NUTNOST HLÁSIT DĚTI PŘEDEM, KAPACITA OMEZENA!!!

 

14.11.2010              OD 16H. PIRÁTSKÁ PÁRTY!!! ODPOLEDNE PLNÉ ZÁBAVY, TANCE A  SMÍCHU V PIRÁTSKÝCH KOSTÝMECH. BUDE NĚCO DOBRÉHO K PITÍ

                                                                                                   I JÍDLU J.

 

Velká Sedmikráska

15.11.      dopoledne:    9.h. cvičení batolat, 10.h. cvičení  rod.s dětmi

pondělí    odpoledne:    18h.těhulky, 19.15 cvičení na míčích 

Malá Sedmikráska

15.11.     dopoledne:      volná hernička  

pondělí   odpoledne:      volná hernička   

Velká Sedmikráska

16.11.    dopoledne:       volná hernička  

úterý    odpoledne:         volná hernička

Malá Sedmikráska

16.11.    dopoledne:     9h. Barvínci I., 10h. Barvínci II.

úterý     odpoledne:      angličtina pro dospělé – 16h.

Velká Sedmikráska

17.11.      dopoledne:    ZAVŘENO

středa      odpoledne:    ZAVŘENO

Malá Sedmikráska

17.11.    dopoledne:      ZAVŘENO

středa    odpoledne:      ZAVŘENO

Velká Sedmikráska

18.11.    dopoledne:     volná hernička

čtvrtek   odpoledne:    17.30h.těhulky, 18.45 cvičení na míčích

Malá Sedmikráska

18.11.      dopoledne:   9.15h. Yamaha Classe – PRVNÍ KRŮČKY

čtvrtek     odpoledne:   16h. Kouzelné ručičky – tvořivý kroužek pro děti

Velká Sedmikráska

19.11.    dopoledne:   volná hernička

pátek    odpoledne:    15.15h. taneční kroužek Freedance, 16.15h. Freedance

Malá Sedmikráska

19.11.   dopoledne:     zavřeno

pátek   odpoledne:      zavřeno

Velká Sedmikráska

22.11.      dopoledne:    9.h. cvičení batolat, 10.h. cvičení  rod.s dětmi

pondělí    odpoledne:    18h.těhulky, 19.15 cvičení na míčích 

 

Malá Sedmikráska

22.11.     dopoledne:      volná hernička  

pondělí   odpoledne:      volná hernička  

Velká Sedmikráska

23.11.    dopoledne:       volná hernička  

úterý     odpoledne:        volná hernička , logopedie v Sedmikrásce, přijďte si pro radu od klinického logopeda začínáme v 16h.

Malá Sedmikráska

23.11.    dopoledne:     9h. Barvínci I., 10h. Barvínci II.

úterý     odpoledne:      angličtina pro dospělé – 16h.

Velká Sedmikráska

24.11.      dopoledne:   9h. Mámo, táto, pojď si hrát, 10h. Mámo, táto, pojď si hrát

středa      odpoledne:    volná hernička  

Malá Sedmikráska

24.11.    dopoledne:    volná hernička

středa   odpoledne:     16h. Yamaha Class – PRVNÍ KRŮČKY

Velká Sedmikráska

25.11.    dopoledne:     volná hernička

čtvrtek   odpoledne:    17.30h.těhulky, 18.45 cvičení na míčích

Malá Sedmikráska

25.11.      dopoledne:   9.15h. Yamaha Classe – PRVNÍ KRŮČKY

čtvrtek     odpoledne:   16h. Kouzelné ručičky – tvořivý kroužek pro děti

Velká Sedmikráska

26.11.    dopoledne:   volná hernička

pátek    odpoledne:    15.15h. taneční kroužek Freedance, 16.15h. Freedance

Malá Sedmikráska

26.11.   dopoledne:     zavřeno

pátek   odpoledne:      zavřeno

Velká Sedmikráska

29.11.      dopoledne:    9.h. cvičení batolat, 10.h. cvičení  rod.s dětmi

pondělí    odpoledne:    18h.těhulky, 19.15 cvičení na míčích 

Malá Sedmikráska

29.11.     dopoledne:      volná hernička  

pondělí   odpoledne:      volná hernička  

Velká Sedmikráska

30.11.    dopoledne:       volná hernička  

úterý     odpoledne:        volná hernička

Malá Sedmikráska

30.11.    dopoledne:     9h. Barvínci I., 10h. Barvínci II.

úterý     odpoledne:      angličtina pro dospělé – 16h